top of page
Vyhledat

Nadační akce - Běh pro Světlušku

Čtvrteční pozdní odpoledne se oddíl PRUŽINEK z TJ Sokol Frýdek-Místek vydal do Ostravy, kde podpořil nadační akci Rozsviť a rozběhej to s námi - Noční běh pro Světlušku. Oddíl PRUŽINEK byl osloven ke spolupráci a naše děvčata velice ráda tuto nabídku přijala a dobrou věc do Ostravy přijela podpořit. Pro registrované závodníky si připravily ukázky tréninku a předvedly, co vše je potřebné před gymnastickým tréninkem udělat.

Po zahřátí a rozcvičení si před zraky diváků zacvičily svou novou podiovou skladbu, za kterou sklidily krásný potlesk. Dále si na airtracku připravily akrobatické řady, kde běžcům předvedly obtížné skoky, které také byly oceněny hlasitým potleskem.

No, a aby toho holky a trenérky neměly málo, tak se ve 21.00 hod. vydaly na běžeckou trať. Domča, Gabča a Viky s trenérkami Mirkou a Luckou si zaběhly trať 3200 m a doběhly s úsměvy na tváři a velkou radostí, že mohly být součástí.

Za krásné vystoupení musíme poděkovat rodičům, kteří nám Adélku, Alenku, Anetku, Domču, Eli, Gábi a Viky dovezli a dovolili jim v pozdních hodinách venku zacvičit.

Děkujeme HopJump za dárky pro holky a celé nadaci za krásný závod!


13 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page