top of page
IMG_1709.jpg

Trenérka Mirka

Letos úspěšně odstánicovala na Ostravské Univerzitě. S gymnastikou začala již ve svých 5 letech. Zúčastnila se mnoha mistrovských závodů, dosáhla na mety nejvyšší a gymnastika ji přirostla k srdci natolik, že se začala intenzivně věnovat tréninkům malých nadějných gymnastek, s kterými v Sokolovně ve Frýdku-Místku trénuje 3 x týdně. Mirka v našem oddíle sestavuje dětem závodní sestavy, tvoří tréninkový plán a vede gymnastky k nezbytným průpravám, které po zvládnutí tvoří bezpečné nácviky složitých gymnastických prvků.

Mirka je trenérka II.třídy (ČGF), instruktorka gymnastiky III. třídy (ČASPV), certifikovaný absolvent trenér/rozhodčí „Děti fitness aneb sportem proti drogám“ ZS., rozhodčí teamgym III. třídy a absolvovala kurz tejpování.

Trenérka Lucka

V prvé řadě je Lucka maminka tří dětí, která se vrátila ke gymnastice přes svou dceru. Lucka se naplno věnovala ve svém mládí voltiži, ke které z velké míry právě patří gymnastika. Ve své sportovní kariéře si může připsat závody na CVI voltižních závodech v Šale, účast na závodu LH 24, účast na závodech Horské výzvy (67 km) v Beskydech, půlmaratonu města Brna. Lucka se v našem oddíle především věnuje správnému provádění cviků, vede gymnastky v atletických průpravách a hlavně zvedá dětem silovou zdatnost a průpravy flexibility. Lucka v roce 2022 úspěšně odstánicovala a získala s červeným diplomem magisterský titul.

 

Lucka je trenér sportovní gymnastiky II. třídy (ČGF), instruktor gymnastiky III. třídy (ČASPV), rozhodčí sportovní gymnastiky žen

a certifikovaný absolvent trenér/rozhodčí „Děti fitness

aneb sportem proti drogám“ ZS. Rozhodčí teamgym III. třídy

IMG_1702.jpg
IMG_1699.jpg

Trenérka Adéla

Adéla je studentkou Ostravské univerzitě, oboru speciální pedagogika. Gymnastice se věnuje od své první třídy, kdy to děti na základní škole měly jako povinný kroužek, gymnastika se ji však zalíbila a zůstala u ní. Zúčastnila se, stejně jako Mirka, spousty mistrovských závodů, kde mnohdy i spolu s ní získala tituly v republice nejvyšší, a to tituly mistryní republiky. Trénování dětí se věnuje od roku 2017 a v roce 2021 se stala maminkou.

Adéla je instruktorkou/trenérkou gymnastiky III. třídy (ČASPV), rozhodčí sportovní gymnastiky.

Trenérka Lucka 

Lucka začala se sportem v devíti letech, a to fotbalem v TJ Sokol Fryčovice. Poté se , v desíti letech, začala věnovat závodně voltiži. Právě voltiž ji přivedla ke gymnastice. Pak se pár let věnovala tanci, nejdříve v H+H, poté v Akcentu v Ostravě. Dvacet šest let vystupuje na Šibřinkách ve Fryčovicích.

 

První roky vystupovala v gymnastických číslech a později v tanečních. K mnohým z nich vymýšlela choreografii a vede čísla mládeže. Se svými třemi dětmi se vrátila ke gymnastice, kterou začala trénovat v TJ Sokol Fryčovice a poslední dva roky trénuje i u nás v Pružinkách.

 

Lucka má kurz sportovních masáži a je trenérkou sportovní gymnastiky III. třídy (ČGF).

Asistentka trenérek Domča

Domča je studentkou Frýdecko-Místeckého Gymnázia Petra Bezruče. Se sportovní gymnastikou začala již ve svých 5-ti letech. Avšak nepohrdla ani tanci a proto začala reprezentovat taneční skupinu Funky Beat. Získali nespočet titulů, z roku 2018 se mohou pyšnit titulem Mistři Evropy a Absolutní vítěz na ME v dětské kategorii.

Domča.jpg
bottom of page