top of page
IMG_1709.jpg

V současné době je studentkou Ostravské Univerzity a letos úspěšně odstátnicovala. S gymnastikou začala již ve svých 5 letech. Zúčastnila se mnoha mistrovských závodů, dosáhla na mety nejvyšší a gymnastika ji přirostla k srdci natolik, že se začala intenzivně věnovat tréninkům malých nadějných gymnastek, s kterými v Sokolovně ve Frýdku-Místku trénuje 3 x týdně. Mirka v našem oddíle sestavuje dětem závodní sestavy, tvoří tréninkový plán a vede gymnastky k nezbytným průpravám, které po zvládnutí tvoří bezpečné nácviky složitých gymnastických prvků.

Mirka je trenérka II.třídy (ČGF), instruktorka gymnastiky III. třídy (ČASPV), certifikovaný absolvent trenér/rozhodčí „Děti fitness aneb sportem proti drogám“ ZS.

Trenérka Mirka

IMG_1702.jpg

V prvé řadě je Lucka maminka tří dětí, která se vrátila ke gymnastice přes svou dceru. Lucka se naplno věnovala ve svém mládí voltiži, ke které z velké míry právě patří gymnastika. Ve své sportovní kariéře si může připsat závody na CVI voltižních závodech v Šale, účast na závodu LH 24, účast na závodech Horské výzvy (67 km) v Beskydech, půlmaratonu města Brna. Lucka se v našem oddíle především věnuje správnému provádění cviků, vede gymnastky v atletických průpravách a hlavně zvedá dětem silovou zdatnost a průpravy flexibility.

 

Lucka je trenér sportovní gymnastiky III. třídy (ČGF), instruktor gymnastiky III. třídy (ČASPV), rozhodčí sportovní gymnastiky žen

a certifikovaný absolvent trenér/rozhodčí „Děti fitness

aneb sportem proti drogám“ ZS.

Trenérka Lucka

IMG_1699.jpg

Adéla je studentkou Ostravské univerzity, oboru speciální pedagogika. Gymnastice se věnuje od své první třídy, kdy to děti na základní škole měly jako povinný kroužek, gymnastika se ji však zalíbila a zůstala u ní. Zúčastnila se, stejně jako Mirka, spousty mistrovských závodů, kde mnohdy i spolu s ní získala tituly v republice nejvyšší, a to tituly mistryní republiky. Trénování dětí se věnuje od roku 2017.

Adéla je instruktorkou/trenérkou gymnastiky III. třídy (ČASPV), rozhodčí sportovní gymnastiky.

Trenérka Adéla

Domča.jpg

Domča je studentkou Frýdecko-Místeckého Gymnázia Petra Bezruče. Se sportovní gymnastikou začala již ve svých 5-ti letech. Avšak nepohrdla ani tanci a proto začala reprezentovat taneční skupinu Funky Beat. Získali nespočet titulů, z roku 2018 se mohou pyšnit titulem Mistři Evropy a Absolutní vítěz na ME v dětské kategorii.

Asistentka trenérek Domča

bottom of page